Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.08.2016, 17:53
Podopieczni trenera Kmiecika „domowe’’ mecze rozgrywać będą w Zabierzowie - na stadionie Kmity, gdzie w pierwszej kolejce podejmą kielecką Koronę, tydzień później w drugiej serii gier zmierzą się z Polonią Warszawa.

Rezerwy najpewniej też. W rundzie wiosennej niektóre mecze były dostępne dla publiczności.
Pozdrawiam!
Ostatnio edytowane przez Patryk_185 : 03.08.2016 o godz. 17:57.


Odpowiedz cytując