|
Podopieczni trenera Kmiecika „domowe’’ mecze rozgrywać będą w Zabierzowie - na stadionie Kmity, gdzie w pierwszej kolejce podejmą kielecką Koronę, tydzień później w drugiej serii gier zmierzą się z Polonią Warszawa.
Rezerwy najpewniej też. W rundzie wiosennej niektóre mecze były dostępne dla publiczności.
Pozdrawiam!
Ostatnio edytowane przez Patryk_185 : 03.08.2016 o godz. 17:57.
|