Temat
:
WIELKIE DERBY KRAKOWA 5 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AMF
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
22
03.08.2016, 16:36
Barti
napisał(a):
BBraw SKWK. Dobry ruch
. I kij już z tym czarnym. Ten mecz musimy wygrać! Jak napisał autor, " każdy piłkarz niech pamięta..."
Raczej chodzi o to żeby nie było przypału przy pozdrawianiu naszych nowych przyjaciół...
AMF
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AMF
Znajdź inne posty napisane przez AMF