Bene Nati napisał(a):

Dobrze, że Dąbrowski nie zagra.
Obawiam się o wynik. Nawet nie chodzi o słabą dyspozycje, ale to jakich mamy obecnie piłkarzy. Większość z nich nie utożsamia się z tym klubem.
|
Bzdura. Myślę, że pod tym względem jesteśmy czołowym klubem ligi. Gorzej, że na boisku niewiele to znaczy. Tożsamością i zaangażowaniem bramek się nie strzela.