Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 03.08.2016, 14:01
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Dąbrowski nie zagra.

Obawiam się o wynik. Nawet nie chodzi o słabą dyspozycje, ale to jakich mamy obecnie piłkarzy. Większość z nich nie utożsamia się z tym klubem.
Bzdura. Myślę, że pod tym względem jesteśmy czołowym klubem ligi. Gorzej, że na boisku niewiele to znaczy. Tożsamością i zaangażowaniem bramek się nie strzela.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując