Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 03.08.2016, 09:40
emptyspacenpg napisał(a):Wyświetl post
A czy ktoś z Was w ogóle się pokusił o przejrzenie listy znajomych "właściciela" Wisły? ^^

Widnieją tam przecież nazwiska dwóch bardzo bogatych małopolskich przedsiębiorców

1. A. Wiśniewski - jego firma jest jednym z partnerów reprezentacji Polski, zna się też z Tomkiem Iwanem (wspólny znajomy z Meresińskim), mocno zaangażowany w sponsoring sportowy




2. Rafał Brzoska, wspólny laureat do nagrody EY "Przedsiębiorca Roku 2013" z Wiśniowskim

3. No i partnerka Rafała Sonika też jest w znajomych (de facto córka Sołowowa)

A jeśli nie Brzoska i Sonik/Solowow to jeszcze Fakro - wspólnie z Wiśniowskim współpracują przy sponsoringu reprezentacji, wspólnie też dofinansowują Sandecję

To tyle w temacie nigeryjskich kopalń, Ptaków itd
Haha, to że ma ich w znajomych nic nie znaczy, przecież nie wiesz jaki stopień znajomości ich łączy. Przecież są ludzie, którzy jak Cię minął na ulicy to od razu zaproszenie na FB wysyłają ; ) Poza tym, to że ktoś z kimś wódkę pił, nie znaczy, że od razu jest skłonny przekazać mu kilka milionów.

Pero napisał(a):Wyświetl post
Tak pół żartem. Jeżeli Kapka ma faktycznie zostać w klubie to zaczynam się domyślać dlaczego powierzono klub Meresińskiemu.

Jak wiadomo miał on przedstawić listę sponsorów, strategię rozwoju oraz Listę osób zarządzających klubem. Otóż na tej o to liście przedstawionej Bossowi widniało nazwisko Kapka. W gronie osób odpowiedzialnych za sprzedaż pomyślano "no tak, goście muszą się znać na rzeczy skoro biorą Zdziska". I tak oto nastąpiła decyzja o sprzedaży
Kapka jest jaki jest, ale na pewno zna mechanizmy działające w obecnej Wiśle. Nigdy nie wywala się doświadczonych pracowników dopóki nie przekażą wszystkich informacji na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa nowym ludziom