xanti1906 napisał(a):

|
Najgłośniejsze nazwiska to Sobota i bracia Gikiewiczowie. Bramkarz nie do wyjęcia, napastnika nie potrzebujemy, a za Sobotę trzeba byłoby solidnie wybulić. Cała reszta raczej mało interesująca.
|
Wolałbym jednego Starzyńskiego zamiast zaciągu 30-latków
