Davey777 napisał(a):

|
Nie wiem czemu wdowczyk tak uparcie gra 3-5-2, tracimy jeszcze wiecej bramek niż przy 4-4-2. Widać, że mały najlepiej czuje sie grając przy linii
|
Dokładnie, początek sezonu mamy kiepski
bo nowe ustawienie[U] totalnie nie sprawdza się.
[/U]