Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 03.08.2016, 01:36
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu wdowczyk tak uparcie gra 3-5-2, tracimy jeszcze wiecej bramek niż przy 4-4-2. Widać, że mały najlepiej czuje sie grając przy linii
Dokładnie, początek sezonu mamy kiepski bo nowe ustawienie[U] totalnie nie sprawdza się.
[/U]
Odpowiedz cytując