Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2016, 22:29
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nowi właściciele czy są ci źli czy ci ok dowiemy się za jakiś czas. Teraz w czasie przemian musimy im dać poparcie i kredy zaufania.
Tak nie można. 7 kotów powiedział, że to pajace i ciężko z tym polemizować. On ma czuja do ludzi w przeciwieństwie do innych. Żadnych kredytów zaufania. Bojkot od wczoraj.

Też mnie bawi większość wpisów na tym forum. Nieufność to jedno, ale mieszanie z błotem to już przegięcie.

Mi się dzisiejszy wpis o planowanych transferach podobał. Zrobił się pozytywny szum o klubie. Paru kibiców może pod tym wpływem rozważy kupno karnetu. Właściciele chcą pokazać, 'że się nie .......** w tańcu". Na efekty ich pracy będzie trzeba poczekać, a tak przynajmniej wiemy, że trwa walka by coś ugrać w tym sezonie.

Jedno jest pewne, będziemy mieć bardzo ciekawy sierpień.