Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.08.2016, 22:17
Daro&Mysłowice napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy komunikat na skwk zobaczymy czy zasada ze nie ma rownych i rowniejszych bedzie respektowana ...moze to poczatek czegos dobrego
tja,... "kto nie będzie śpiewał na meczu żegna się z Wisłą po derbach."

Tak naprawde ch** mi do tego, ale to brzmi bardziej jak groźba solidnego oklepu.

Co do meczu.

Cracovia w dole. Straciła dwóch kluczowych piłkarzy, musimy to wykorzystać. Oby sportowa złość w tym przypadku wyszła nam na dobre. Remisu nie biorę w ciemno. Tylko wygrana.
Odpowiedz cytując