Daro&Mysłowice napisał(a):

|
Ciekawy komunikat na skwk zobaczymy czy zasada ze nie ma rownych i rowniejszych bedzie respektowana ...moze to poczatek czegos dobrego
|
tja,... "kto nie będzie śpiewał na meczu żegna się z Wisłą po derbach."
Tak naprawde ch** mi do tego, ale to brzmi bardziej jak groźba solidnego oklepu.
Co do meczu.
Cracovia w dole. Straciła dwóch kluczowych piłkarzy, musimy to wykorzystać. Oby sportowa złość w tym przypadku wyszła nam na dobre. Remisu nie biorę w ciemno. Tylko wygrana.