|
Ludzie, ale myślcie bardziej racjonalnie niż życzeniowo. Meresinski odbył wczoraj szereg spotkań w klubie, m.in. długo rozmawiał z Kapka. Może doszli do wniosku, ze na obecnym etapie przejmowania klubu, jego wiedza i znajomość rożnych procesów, spraw transferowych itp. jest przydatna i pozwoli płynnie przekazać go pod nowy zarząd.
Ciekawy jestem w ogóle zarządu jutro. Czy bedą nowe twarze czy np. zarząd będzie 2-3 os.
|