Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2016, 21:31
Ludzie, ale myślcie bardziej racjonalnie niż życzeniowo. Meresinski odbył wczoraj szereg spotkań w klubie, m.in. długo rozmawiał z Kapka. Może doszli do wniosku, ze na obecnym etapie przejmowania klubu, jego wiedza i znajomość rożnych procesów, spraw transferowych itp. jest przydatna i pozwoli płynnie przekazać go pod nowy zarząd.

Ciekawy jestem w ogóle zarządu jutro. Czy bedą nowe twarze czy np. zarząd będzie 2-3 os.