Delgado napisał(a):

Paradoksalnie to, że Kapka zostaje może być świetną wiadomością...
...zanim się na mnie rzucicie, pomyślcie dlaczego
|
Rozumiem co masz na myśli ale mimo wszystko... Cupiał już był, koniec i kropka. A Kapka to kotwica jakby nie patrzeć.