Temat
:
WIELKIE DERBY KRAKOWA 5 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Daro&Mysłowice
Member
Od: 11.2004
Skąd: Mysłowice
Offline
#
14
02.08.2016, 21:13
Ciekawy komunikat na skwk zobaczymy czy zasada ze nie ma rownych i rowniejszych bedzie respektowana ...moze to poczatek czegos dobrego
CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE W SERCU MOIM WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
MYSŁOWICE WIERNE WISLE!!!
Daro&Mysłowice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daro&Mysłowice
Znajdź inne posty napisane przez Daro&Mysłowice