Skawa Wadowice napisał(a):

Jak dla mnie ten zwykły post o transferach to strzał w dziesiątkę.
Narobił szumu? narobił
Mówią o nas? mówią
Ludzie teraz żyją na fb i wchodząc na fb czytają o wszystkim co chcą.
Ludzię wierzą w powrót Wielkiej Wisły? wierzą.
Tyle.
|
Tyle, że to musi się potwierdzić. Taka zasłona dymna bez rezultatów daje odwrotne wyniki. Gdyby było inaczej to co okienko mielibyśmy info o 5 piłkarzach. Dlatego sądzę, że skoro pojawiło się info na oficjalnej stronie fb, to coś w tym musi być. Kwestia, kto przyjdzie i co sobą reprezentuje. Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Do końca Sierpnia będziemy wiedzieć więcej.