Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 02.08.2016, 20:52
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie ten zwykły post o transferach to strzał w dziesiątkę.
Narobił szumu? narobił
Mówią o nas? mówią
Ludzie teraz żyją na fb i wchodząc na fb czytają o wszystkim co chcą.

Ludzię wierzą w powrót Wielkiej Wisły? wierzą.

Tyle.
Tyle, że to musi się potwierdzić. Taka zasłona dymna bez rezultatów daje odwrotne wyniki. Gdyby było inaczej to co okienko mielibyśmy info o 5 piłkarzach. Dlatego sądzę, że skoro pojawiło się info na oficjalnej stronie fb, to coś w tym musi być. Kwestia, kto przyjdzie i co sobą reprezentuje. Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Do końca Sierpnia będziemy wiedzieć więcej.