Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 02.08.2016, 20:36
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Nie ,zapłacą kasa ze sprzedaży np Mączyńskiego i Guzmica.Pieniędzmi Wisły.
Meresinski to nie taki sam właściciel jak Cupiał.
Q...a ale trudne....
tyle ze Guzmicz i Mąka są póki co piłkarzami Wisły.
to raz.
a dwa - to ze dzis Guzmicz przejdzie do liteksu łowecz to nie znaczy ze jutro mamy kase na koncie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno