Griszka30KR napisał(a):

Nie ,zapłacą kasa ze sprzedaży np Mączyńskiego i Guzmica.Pieniędzmi Wisły.
Meresinski to nie taki sam właściciel jak Cupiał.
Q...a ale trudne....
|
tyle ze Guzmicz i Mąka są póki co piłkarzami Wisły.
to raz.
a dwa - to ze dzis Guzmicz przejdzie do liteksu łowecz to nie znaczy ze jutro mamy kase na koncie.