Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 02.08.2016, 15:59
Wniosek jest raczej jasny - z konferencją czekają do jednego może dwóch transferów. Wystąpią wtedy na niej w zupełnie innym świetle niż gdyby nie mieli w ręce żadnego argumentu. Choć uważam, że powinni się na niej zjawić wcześniej.

Co do wiadomości na oficjalnej. Bez przesady ludzie... Idąc tym torem to nigdy żaden prezes czy dyrektor sportowy nie mógłby udzielić wywiadu czy wypowiedzieć się na łamach właśnie oficjalnej strony, że klub planuje wzmocnienia.

Przecież nie raz i u nas była konferencja i prezesi mówili, że rozmawiają o transferach i są takie możliwe. Dokładnie jak tutaj.

I gdzie ma się wypowiedzieć nasz dyrektor sportowy jeśli ma jakiś komunikat przekazać?
Właśnie oficjalne strony temu służą.

Mocno liczę właśnie na poprawę PR, marketingu, komunikacji z kibicami.