Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 02.08.2016, 15:46
Miała byc w tym tygodniu. Nie ma nawet terminu ustalonego. Pilkarze wczoraj sootkali sie na krótkie spotkanie z właścicielami o 19. O 20 byli w domu...

Pewnie i tak nie odpowiedzą na pytania. Wygłoszą oświadczenie i pójdą w cholerę...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.08.2016 o godz. 15:50.