Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.08.2016, 15:29
nesta napisał(a):Wyświetl post
Haha niektórym to nie dogodzisz... "Dlaczego taka cisza, nic nie piszą?! Gołodupce, powiedzieli, że z pieniędzmi nie będzie problemu - kręcą! Gołodupce, nic nie powiedzieli piłkarzom o pieniądzach! ....a, 5 wzmocnień ma być? Jak można o tym oficjalnie pisać? Co, dlaczego oficjalna nic nie pisze, same jakieś banały i oświadczenia?"

lovciam to forum
Przeczytaj co pisze jak wchodzisz na stronę: "OFICJALNY SERWIS KLUBU". Pisanie że "być może będzie 5 nowych piłkarzy bo naszym celem jest zwiększenie konkurencji w drużynie" to tak jakby na oficjalnej stronie urzędu gminy czy miasta ktoś napisał "że być może do końca roku powstanie 5 km nowych chodników bo naszym celem jest bezpieczeństwo mieszkańców".
Na oficjalnych stronach pisze się tylko informacje potwierdzone a nie podsycajace nadzieje.

Co z tego ze na forach płaczą że na oficjalnej się mało pisze. Dla mnie to jedyne rzetelne źródło informacji a nie portal plotkarski.