LucjuszWielki napisał(a):

Dziwię się, iż tak doświadczony użytkownik jak 7 kotów potrafił postawić osąd bez żadnej wiedzy (bo nikt z nas nie wie do końca o co chodzi), np dwie osoby, które notorycznie gryzły karmiącą ich rękę czekają w ukryciu na rozwój wydarzeń zanim wydadzą oświadczenia, może to i dobrze, że nie plują jadem na oślep (kot, markus).
Byłbym daleki od takich osądów i proponuję poczekać na to co przyniesie czas.
|
Reputacja Citki w szeroko rozumianym swiatku biznesmenow okolosportowych, oraz - jak juz wczesniej jeden z kolegow forumwoiczow zauwazyl - obraz jaki buduje wokol swojej postaci pan Meresinski, pozwalaja mi na wniosek, ze mamy do czynienia z dwoma pajacami.
Zazwyczaj celnie potrafie dostrzec potencjal drzemiacy w osobach ladaujacych przy Reymonta. Pisalem jak sie skonczy przygoda z Okuka, Probiezem, i gdzie sobie mozemy wsadzic Lobodzinskiego.