7 kotów napisał(a):

|
Do końca roku tu wszyscy na tym forum bedą klnąć dzień w którym u nas sie pojawiło tych dwóch pajaców.
|
Dziwię się, iż tak doświadczony użytkownik jak 7 kotów potrafił postawić osąd bez żadnej wiedzy (bo nikt z nas nie wie do końca o co chodzi), np dwie osoby, które notorycznie gryzły karmiącą ich rękę czekają w ukryciu na rozwój wydarzeń zanim wydadzą oświadczenia, może to i dobrze, że nie plują jadem na oślep (kot, markus).
Byłbym daleki od takich osądów i proponuję poczekać na to co przyniesie czas.