Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.08.2016, 13:34
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Trzeba tylko ogarnąć ten bajzel od strony organizacyjnej i dołożyć kilkadziesiąt baniek aby znów o coś grać
Ogarnięcie tej stajni Augiasza i sypnięcie kasą, to jedno. Dla mnie sprawą priorytetową powinno być postawienie solidnych fundamentów, na których klub będzie opierał się w dalszej przyszłości i opracowanie długoterminowych planów dotyczących jego funkcjonowania. Niestety Cupiał po 19 latach zostawił po sobie spółkę bez działających w sposób profesjonalny struktur. Wszystko ma swój koniec, więc i Meresiński wiecznie nie będzie właścicielem Wisły. Kibicuję mu ze wszystkich sił, aby zbudował tu samonapędzającą się i sprawną maszynkę, która kiedyś stanie się łakomym kąskiem dla potencjalnych inwestorów.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!