Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.08.2016, 13:25
Davey777 - póki co przegrlaiśmy jedne derby, ta porażka byłaby 2 pod rząd

funkykoval - chyba 5 listopada. Wiem, niepotrzebnie się czepiam

Patrząc na naszą grę i lansowane na siłę ustawienie z 3 obrońców czarno to widzę. Rok temu derby były w podobnym terminie, niby atmosfera była podobna, jednak wtedy byłem większym optymistom. Oby po raz kolejny się okazało, że na garbatych plecach ciężko dźwigać cokolwiek zwłaszcza ciężar presji faworyta derbów.

PS wszyscy się zajmują nowym właścicielem, ewentualnie zgodami. O derbach wszędzie cisza :(
Odpowiedz cytując