Davey777 - póki co przegrlaiśmy jedne derby, ta porażka byłaby 2 pod rząd
funkykoval - chyba 5 listopada. Wiem, niepotrzebnie się czepiam
Patrząc na naszą grę i lansowane na siłę ustawienie z 3 obrońców czarno to widzę. Rok temu derby były w podobnym terminie, niby atmosfera była podobna, jednak wtedy byłem większym optymistom. Oby po raz kolejny się okazało, że na garbatych plecach ciężko dźwigać cokolwiek zwłaszcza ciężar presji faworyta derbów.
PS wszyscy się zajmują nowym właścicielem, ewentualnie zgodami. O derbach wszędzie cisza :(