Panowie, spokojnie. Ja tutaj widzę powiew najnowszych trendów zapoczątkowanych przez Kazimierza Moskala. Hipsterskiego trenera, który remisował, zanim to było modne. Obecnie wiemy na przykładzie Portugalii (gdzie udaje się Zdzisław "greyjoy" Kapka wraz z Marcinem Kuźbą na "zakupy" w stylu "a wejdę, popatrzę, podrapię się po jajach i wrócę spowrotem"), że tymi remisami da się wiele ugrać.
3 pkt. po 3 spotkaniach na koncie. Jest ta pożądana stabilizacja, jest constans.
Przewiduję dokładnie ten sam scenariusz, który prorokowałem przed spotkaniem z paprykarzem.
Cytat:
|
Zmiana właściciela nie ma żadnego znaczenia, będzie 1-1 po żenującej kopaninie.
|
Dokładnie ta sama prognoza. Widzę, że miejsce w typerze nieprzypadkowe
Dodałbym tyle, że bramka dla icka będzie po naszym babolu.
Wachlarz możliwości jest przecież "bjutiful" - Głowa, Rysiek, Uryga, Załuska, Miśkiewicz. Kiedyś był Jop. Tyle, że wg mnie, będzie to ktoś nowy.
Typ pada na Brleka.
My zaś wtoczymy ledwie co do siatki.
Po raz kolejny - nie radzę oglądać na trzeźwo. Po drugie - strzeżonego Pan Bóg strzeże.