DeadOrAlive napisał(a):

|
Jeśli przegramy trzeci, z czterech meczów w tym sezonie - patrząc na wagę tego spotkania - jestem skłonny stwierdzić, że Wdowczyk straci posadę trenera...
|
To wcale nie jest takie pewne. Zapomnieliście już że w klubie nie ma już Pana Cupiała.