Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.08.2016, 22:10
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Jeśli przegramy trzeci, z czterech meczów w tym sezonie - patrząc na wagę tego spotkania - jestem skłonny stwierdzić, że Wdowczyk straci posadę trenera...
To wcale nie jest takie pewne. Zapomnieliście już że w klubie nie ma już Pana Cupiała.
Odpowiedz cytując