Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 01.08.2016, 21:21
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Chodzą słuchy, plotki...nie wiadomo ile w tym prawdy, że faktycznie Kapka zostanie na stanowisku, a za nowymi włascicielami Wisły stoi.....Antoni Ptak.
Podkreślam, że nie są to w żaden sposób sprawdzone informacje.
Trzeba Ci przyznać, że masz nosa i dobre cynki dostajesz. 26.07 pisałeś: "Dobrze kombinujecie. Kierowca"
Miał być nowy właściciel kierowca i JEST! Nawet dwóch kierowców, bo i Citko się sam wozi.
Co prawda wyszło jak w radiu Erewań i z rozdawaniem samochodów na Placu Czerwonym, bo zamiast kierowcy Sołowowa jest inny, ale dobre i to. Mógł być np. furman (nie piłkarz), ale zwykły furman.