swiety37 napisał(a):

|
Tylko co teraz z derbami? Drugą szansę mu dać w takim meczu? Bo żeby się nie okazało, że ten z Lechią był jednym z jego lepszych meczy... Ja chyba na derby wolał bym Miśka, a Załuska drugą szansę niech dostanie na R22.
|
Na derby wyjdziemy z 5 napastnikami, 2 pomocnikami, 3 obrońcami. W obronie Boguski, Ondrasek i Cywka. W ataku Brożek, Uryga i kto tam jeszcze. Albo coś równie absurdalnego. Niech trener eksperymentuje dalej.