Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
11
01.08.2016, 17:17
Jak by nie patrzył wolski grał w Wiśle wiec w pewnym stopniu wiślak
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband