Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.08.2016, 17:14
Dobrze, że Dąbrowski nie zagra.

Obawiam się o wynik. Nawet nie chodzi o słabą dyspozycje, ale to jakich mamy obecnie piłkarzy. Większość z nich nie utożsamia się z tym klubem.

Ondrasek do pierwszej jedenastki.
Odpowiedz cytując