Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.08.2016, 16:48. WIELKIE DERBY KRAKOWA 5 sierpnia, godz. 20:30
Przed nami czwarta kolejka Lotto Ekstraklasy.
Już w piątek najważniejszy mecz sezonu. Derby Krakowa po gorszej stronie Błoń.

Do tego meczu Wiślacy przystępują z dorobkiem trzech punktów po trzech meczach z mało imponującym bilansem bramkowym. To wszystko jednak schodzi na dalszy plan.

W piątek po gorszej stronie Błoń, styl nie będzie miał znaczenia, zespół pochodzenia izraelskiego siejący postrach w europejskich pucharach ma zostać zaorany, równo z ziemią. Piłkarzom sąsiadki po tym meczu a odejść ochota na dalsze punktowanie w Ekstraklasie.

Plan jest prosty! Trzy punkty! Upokorzenie sąsiadki! I Zwycięstwo na boisku i na trybunach!

KRAKÓW JEST NASZ!
DERBY DLA WISŁY.

Mecz wyjątkowy, to i wstęp wyjątkowy, nie będę się zagłębiał w historię itp. Sprawy.



KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA! WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując