Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11401
Stary 01.08.2016, 16:25
^^ Ale jakich kruczków, procent z następnego transferu to dość normalna opcja przy zakupie piłkarzy, zwłaszcza młodych. Pytanie czy faktycznie taka została zawarta bo wiadomo o tym, tylko z plotek. Jeśli tak, to część kasy się nam po prostu należy i każdy sąd to przyzna. Wątpię też by Borussia robiła to jakieś problemy. Pytanie czy taka klauzula została dodana czy nie.
Odpowiedz cytując