Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11400
Stary 01.08.2016, 16:21
Sebastiaos napisał(a):Wyświetl post
Pojawiają się informacje, że Kuba ma przejść do Wolfsburga za 5mln euro. Gdy przechodził do BVB głośno było o tym, że Wisła będzie miała jakiś % od kolejnego transferu (chyba 20%) - orientuje się ktoś czy ten zapis kontraktowy jest dalej w mocy?
Ja pamiętam tylko, ze był zapis o kilkuset tysięcy euro dopłaty w przypadku awansu BVB do pucharów oraz słowna umowa sparingu między tymi klubami. Z Uche to samo czytam, kiedy zmienia klub, że się Wiśle coś należy. Wyluzujcie trochę. W klubie się nie przelewa, ale, żeby być takim zdesperowanym i szukać w każdej umowie naszych byłych piłkarzy jakichś kruczków to już lekka przesada.
Odpowiedz cytując