Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28820
Stary 01.08.2016, 15:19
Świetnie właśnie przeglądam papiery gwarancyjne które skończyły się w lutym br...brawo ja....mimo to dzięki jeszcze raz....

Kocur

LG LG42LS3450 kupiłem go w 2013 r akurat jak gwarancja się skończyła zaczęły się problemy,teraz mam pionowy pas pikseli,ale jak tv się rozgrzeje to jest ok...
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 01.08.2016 o godz. 17:53.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując