|
Cos czuje, ze lepiej nie bedzie ale napewno bedzie ciekawie.
Byc moze Citko z Meresinskim to takie slupy jak Lesniodorski z Mioduskim, stoi za nimi jakis fundusz albo korporacja i sobie beda klubem zarzadzac z tylnego siedzenia. W razie problemow np z SKWK wyzywany bedzie pionek Mersinski a nie ten kto naprawde rzadzi.
|