Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#436
Stary 01.08.2016, 14:38
Cos czuje, ze lepiej nie bedzie ale napewno bedzie ciekawie.

Byc moze Citko z Meresinskim to takie slupy jak Lesniodorski z Mioduskim, stoi za nimi jakis fundusz albo korporacja i sobie beda klubem zarzadzac z tylnego siedzenia. W razie problemow np z SKWK wyzywany bedzie pionek Mersinski a nie ten kto naprawde rzadzi.