Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11398
Stary 01.08.2016, 12:46
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Ale z Ciebie jest przeszczep. Liczysz takich gości jako wychowanków Legii, i wyjechali w wieku 28 lat. No to nieźle ta ich szkółka działa, oby tak dalej.
Mowa jest nie tyle o wychowankach tylko po prostu sprzedanych zawodnikach za niemałe pieniądze. W transferach wypadamy strasznie blado przez ostatnie 10 lat i czy się to komu podoba czy nie, taka jest prawda.
Odpowiedz cytując