Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
Od: 06.2013
Offline
#
11398
01.08.2016, 12:46
Kapsel
napisał(a):
Ale z Ciebie jest przeszczep.
Liczysz takich gości jako wychowanków Legii, i wyjechali w wieku 28 lat. No to nieźle ta ich szkółka działa, oby tak dalej.
Mowa jest nie tyle o wychowankach tylko po prostu sprzedanych zawodnikach za niemałe pieniądze. W transferach wypadamy strasznie blado przez ostatnie 10 lat i czy się to komu podoba czy nie, taka jest prawda.
Viper
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Viper
Znajdź inne posty napisane przez Viper