|
@up,
Im więcej o tym myśle tym bardziej mam podobne odczucia. Mianowicie, ze prawda leży pośrodku. Facet ani nie jest jakimś golodupcem co przyszedł zgasić światło, ale tez nie stoi za nim żaden szejk itp.
Gość jest po prostu obrotny, dogadał się z Citko, przygotowali pewnie cały plan na finansowanie klubu, na prowadzenie go, oparty na dobrym zarządzaniu i systemowi finansowania.
I to byłaby dobra opcja dla nas wcale nie gorsza od np. Wojciechowskiego. Ci goście z fura pieniędzy właśnie działają tak jak tez Cupiał. Szybko, dużo z nadzieja ze kasa załatwi wszystko bez budowania struktur czy nowoczesnego zarządzania. Może on właśnie postawi na dobre zarządzanie, sieć sponsorów, dobre transfery choć zapewne takie które bedą dawały szanse na zarobek w przyszłości.
|