|
A po co obnizac? Rownie dobrze mozna nie placic nic i twierdzic, ze ktos na wiecej nie zasluguje. W jednym i drugim przypadku nastapi rozwiazanie kontraktu z winy klubu i wyplacenie calosci zaleganych pieniedzy tytulem kontraktu.
W huj profesjonalne podejscie...i te nogi na stole. Tez bym sie pozbyl takiego pozera!
I te smieszne 6mln...platne w ratach. Pewnie w providencie otwarli linie kredytowa.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|