Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 31.07.2016, 16:26
Ładnie sobie poczyna Zagłębie Lubin. Naprawdę fajnie się patrzy na ich grę. Dziś na Termalicę wyszło kilku rezerwowych, a i tak widać było jakość i pewnie wygrali 2:0.
Odpowiedz cytując