Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 31.07.2016, 15:46
Jestem tez ciekawy modelu zarządzania. Czy model Legii gdzie prezes jest rownocześnie właścicielem czy tez model Wisły za Cupiała - Meresinski powołuje prezesa.