Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#372
Stary 31.07.2016, 14:08
Mam nadzieje ze to nie .......nie w 2 miesiace.
Chłop ma listy intencyjne. Nie ....a umowy.
List intencyjny to ja mu moge jutro napisać ze 500 baniek właduje...
ja .......e
Super miesiąc. Czarne zgłoski w historii zasłużonego klubu. Napisane przez ojca i przez jego dzieci...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno