TS&ZKS napisał(a):

Aż dziwne, że połowa użytkowników z forum nie prowadzi drużyn piłkarskim i to na poziomie wyższym niż ekstraklasa. Sami znawcy......
Czytając posty wychodzi, że spadniemy(zresztą już trzeci sezon z rzędu XD)
Po udanym początku Wdowczyka całowalibyście go po du*ie... 3 mecze nowego sezonu i jaka zmiana.... jak chorągiewki na wietrze.
Na nowego właściciela też tylko hejt mimo, że 80% użytkowników pierwszy raz uslyszał jego nazwisko kiedy kupił już Wisłe, ale co tam trzeba pospinać się w internecie.
Mamy skład na jaki nas stać. Nie walczymy o mistrza, jest walka o grupe mistrzowską. Przy takiej kasie jaka jest pompowana obecnie w lechiee wynik nie powinien nikogo dziwic.
Wyjdą 2-3 mecze i znowu bedzie gadanie o Wdowczyku, ktory mial nosa...
|
Bez przesady. Nikt tu nie pisze o zwalnianiu trenera. Każdy jedynie ma nadzieję, że Wdowczyk wróci do ustawienia, które przynosiło świetne efekty. Ja osobiście nie rozumiem czemu rezygnować z czegoś co przynosiło nam najlepsze wśród wszystkich zespołów w lidze wyniki (bo bilans Wisły od przyjścia Wdowczyka to było ewidentnie pierwsze miejsce).