Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.07.2016, 13:13
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Może kadra nie pozwala na taktykę 4:4:2?
Jak Kurde nie pozwala? Przecież z podstawowego składu z wiosny za Wdowczyka odszedł tylko Wolski, a w jego miejsce wskoczył Brlek. Jestem podobnego zdania co niektórzy powyżej, że piłkarze nie czują tego system i są zagubieni. Mam nadzieje, że Wdowczyk szybko przejrzy na oczy, bo będzie coraz gorzej.
Odpowiedz cytując