sayek89 napisał(a):

|
Może kadra nie pozwala na taktykę 4:4:2?
|
Jak Kurde nie pozwala? Przecież z podstawowego składu z wiosny za Wdowczyka odszedł tylko Wolski, a w jego miejsce wskoczył Brlek. Jestem podobnego zdania co niektórzy powyżej, że piłkarze nie czują tego system i są zagubieni. Mam nadzieje, że Wdowczyk szybko przejrzy na oczy, bo będzie coraz gorzej.