Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 31.07.2016, 10:34
Abstrahując już to Boguski mimo iż wielu na niego narzeka, to jednak coś daje drużynie w obecnej sytuacji. Taki solidny grajek na poziomie ławki rezerwowych, ale że niestety nie ma lepszego do pierwszego składu dlatego gra.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując