Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 31.07.2016, 10:19
Co Tadziu Pawłowski widział w Brleku ? Przecież to zawodnik 1-2 ligowy.Te 400 tyś € można było chyba lepiej wydać...Bez wzmocnien (ŚO,ŚP,PP) czeka cieżka walka o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 31.07.2016 o godz. 10:26.
Odpowiedz cytując