Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 31.07.2016, 08:11
Bramka na 2:1 nie miała prawa wpaść, za krycie Paixao,Pietrzak powinien na nogach wracać do Krakowa, sama bramka przerwała najlepsze okresy gry wiślaków w tym meczu, w końcu doprowadziliśmy do wyrównania i wszystko mogłoby się potoczyć inaczej. Brożek już standardowo bez sił w drugiej połowie, w pierwszym meczu sezonu stało się najgorsze co mogło go spotkać bo strzelił bramkę, a wczoraj tylko udowodnił że robi to tylko poprzez czysty przypadek, nic nie daje drużynie z przodu,Boguski jest w podobnej sytuacji,cały jego wysiłek to ta jedna bramka i dalej nic.Porażka z Arką uświadomiła Wdowczykowi że jednak bez Arka Głowackiego Wisła nie pogra więc wrócił ledwie cień dawnego piłkarza jakim był Głowa i nic to nie zmieniło,szczerze powiedziawszy byłe młody miałby podobny wkład w ten mecz a pewnie i lepszy.

Osobiście nie rozumiem poczynań tak klubu jak i trenera.Oczywistym jest że grupa spadkowa czeka na nas i w tym sezonie więc wypadało by próbować odstawiać starszych graczy, mamy młodzież a o jej umiejętnościach możemy jedynie gdybać.I tak pieniędzy nie ma na zakupy a sprowadzanie jakiś bałaszowów którzy są bez kontraktu...przecież nie mają pracy bez powodu.
Odpowiedz cytując