|
Taki klub piłkarski to idealna maszynka do wyprania sobie kasy. Inwestujesz pieniądze spółki których ot tak nie możesz przelać sobie na konto i wypłacasz czyste z transferów i praw do transmisji. I do tego jesteś jeszcze dobroczyńcą bo przecież jesteś w plecy...
|