|
Lechia ma personalnie najlepszy skład w całej lidze. Gdyby mieli lepszego trenera to byliby murowanymi kandydatami do Mistrza. My jesteśmy niestety na drugim biegunie z takimi tuzami jak: Pietrzak, Brlek, Popović czy Cywka.Sezon zapowiada sie na bardzo ciezki...
|