Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 31.07.2016, 06:42
Lechia ma personalnie najlepszy skład w całej lidze. Gdyby mieli lepszego trenera to byliby murowanymi kandydatami do Mistrza. My jesteśmy niestety na drugim biegunie z takimi tuzami jak: Pietrzak, Brlek, Popović czy Cywka.Sezon zapowiada sie na bardzo ciezki...
Odpowiedz cytując