Patryko napisał(a):

|
Niestety nie mogłem oglądać, gra wyglądała podobnie do meczu z Arką? Widzę tylko, że obrona zagrała w praktycznie optymalnym zestawieniu a i tak 3 bramy w plecy :(
|
Lechia była zdecydowanie lepsza. Nie dlatego, że nam coś strasznie nie wyszło, jak z Arką, ale dlatego, że ma lepszych piłkarzy i więcej jakości i przez większość czasu potrafiła nas zdominować.