nesta napisał(a):

|
Kilka osób to się powinno zdrowo jebnac w głowę.. Rozumiem krytykować taki obrót sprawy, dyskutować, mieć watpliwości itp, ale obrażać i oskarżać chłopa, który nic złego nam nie zrobił i nie odezwał się jeszcze słowem, to jest jakaś paranoja. Pięknie was w domu kultury nauczyli.
|
Ja moge mowic za siebie . Ja wlasnie mam duże wątpliwosci co do tego goscia i jego pomocnika w postaci Marka Citko. Obym się mylił. Oby Wisłą w następnych 19 latach zbliżyła się do sukcesów tych za Cupiała, na którego niektórzy wylewali kubły pomyj.