Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 30.07.2016, 20:44
Mamy słabą kadrę. Będziemy walczyć o utrzymanie.
Polska liga jest słaba, ale nie aż tak by Wisła walczyła o europejskie puchary z takimi zawodnikami.

Pozdrowienia dla tych, którzy oscylują za zmianą ustawienia po jednym przegranym meczu.


Taktykę dostosowuje się do zawodników których się posiada.
A to, że Wisła ma dwóch pomocników środkowych i jednego skrzydłowego nasuneło Wdowczykowi pomysł z grą wahadłowymi obrońcami.
Choć ja bym wolał Wisłę w innym systemie.

Lechia dziś miała Krasicia, braci Paixao, Chrapka, Wolskiego, Peszko...

A my kogo m mieliśmy? Starego Brożka? Małeckiego? Który był jedyna wyróżniającą się postacią?

Cytat:
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow.
Liczyłeś na na 6? Serio? Ja na maksymalnie 4.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 30.07.2016 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując