Mamy słabą kadrę. Będziemy walczyć o utrzymanie.
Polska liga jest słaba, ale nie aż tak by Wisła walczyła o europejskie puchary z takimi zawodnikami.
Pozdrowienia dla tych, którzy oscylują za zmianą ustawienia po jednym przegranym meczu.
Taktykę dostosowuje się do zawodników których się posiada.
A to, że Wisła ma dwóch pomocników środkowych i jednego skrzydłowego nasuneło Wdowczykowi pomysł z grą wahadłowymi obrońcami.
Choć ja bym wolał Wisłę w innym systemie.
Lechia dziś miała Krasicia, braci Paixao, Chrapka, Wolskiego, Peszko...
A my kogo m mieliśmy? Starego Brożka? Małeckiego? Który był jedyna wyróżniającą się postacią?
Cytat:
|
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow.
|
Liczyłeś na na 6? Serio? Ja na maksymalnie 4.