|
Nie jest ważne czy nowym ustawieniem gramy dopiero 3 spotkania czy bedziemy grac 300. Takie ustawienie nie ma prawa sie sprawdzic z tym materialem, ktory obecnie posiadamy. Koniec, kropka. Najlepszym wysjciem w naszej sytuacji jest granie tego co gralsmy na wiosne czyli hurrra 4-4-2 atakowanie. Raz wygramy, raz przegramy ale jakies tam punkty beda wpadac. Dziwi mnie tylko, ze kuerwa niby to profesjonalny ttrener jak Dario W. chuja widzie i zmienia to co funkcjonowalo jako tako na cos co nie funkcjonuje tylko po to zeby udowodnic chyba tylko sobie, ze jest profesjonalnym trenerem. Polska liga w pigulce.
|