Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 30.07.2016, 20:21
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Wyjdź i nie wracaj, wróżka jakaś jesteś czy co? Trener niedawno zaczął grać tym systemem, a Ty już lamentujesz.
A za pół roku napiszesz: "daliśmy szansę nie sprawdziło się. Teraz spróbujemy czegoś nowego w grupie spadkowej"?

Wyraźnie widać, że 3-5-2 nam nie idzie. Po pierwsze, to za trudny system dla naszych przeciętnych piłkarzy. Po drugie, trener dokonuje niezrozumiałych decyzji personalnych, sabotując własną koncepcję.

Nie rozumiem, po co wprowadzano kolejnych napastników, kiedy wyraźnie było widać, że należało zagęścić środek.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując